Podobne oferty pracy

Pomocnik Montera Konstrukcji Prefabrykatów Betonowych*

Miejsce pracy: Niemcy

Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech, poszukujemy POMOCNIKA MONTERA KONSTRUKCJI PREFABRYKATÓW BETONOWYCH

JĘZYK OBCY MILE WIDZIANY

Wynagrodzenie: min 2.000 € netto

Praca w renomowanej firmie, z  ponad 40 letnim doświadczeniem w sektorze budownictwa komercyjnego, przemysłowego oraz zbiorników żelbetonowych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji z żelbetonu na budowie (szalunek, zbrojenie, wylewanie betonu)
  • Praca na terenie Niemiec – różne budowy (hale przemysłowe, zbiorniki, silosy)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektrycznymi
  • Podstawowej umiejętności odczytywania rysunków technicznych/planów
  • Dokładności, precyzji, odpowiedzialności
  • Znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kategorii B
  • Elastyczności - oferta wiąże się z regularną zmianą miejsca pracy, ok 1-2 tygodni na każdej budowie aż do zakończenia projektu i delegacja w inne miejsce na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Nadgodziny
  • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • 30 centów dopłaty do paliwa za 1km dla osoby, która prywatnym autem będzie dojeżdżać do pracy z miejsca zakwaterowania
  • Co 2-3 tygodnie zjazd na weekend do PL
  • Pracę w małych, kilku osobowych grupach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku i jest użyta na potrzeby publikacji ogłoszenia na portalu Praca.pl

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz

Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl