Podobne oferty pracy

Pomocnik Operatora Wytwórni / Operator Wytwórni

MASFALT Sp. z o.o.

Elbląg, Nowina

Ogłoszenie numer: 1775288, z dnia 2017-09-22

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg, Nowina

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc operatorowi wytwórni mieszanek mineralno – asfaltowych podczas codziennych produkcji i obsługi wytwórni, wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związane oraz obsługę wagi samochodowej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe  – kierunek mechaniczny lub elektryczny;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Mobilność, dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień.

Poznaj

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych.

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy

Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl