Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1775288, z dnia 2017-09-22

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Pomocnik Operatora Wytwórni / Operator Wytwórni

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg, Nowina

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc operatorowi wytwórni mieszanek mineralno – asfaltowych podczas codziennych produkcji i obsługi wytwórni, wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związane oraz obsługę wagi samochodowej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe  – kierunek mechaniczny lub elektryczny;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Mobilność, dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień.

Dokumenty aplikacyjne (CV) proszę przesyłać

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy

Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl