Zobacz więcej ofert pracy

PORTIER

HOTEL MONOPOL
Katowice
praca stacjonarna
5750 dni temu

Ogłoszenie numer: 47905, z dnia 2008-08-08

Ekskluzywny 5***** Hotel Monopol położony jest w samym centrum w starej części miasta, u zbiegu ulic Dworcowej i Dyrekcyjnej. Odrestaurowany z rozmachem hotel oddaje do dyspozycji Gości 108 pokoi. Przyjeżdżając do Hotelu Monopol obok wypoczynku w komfortowych warunkach Goście mogą rozkoszować się doskonałymi danami serwowanymi w naszych dwu restauracjach - polskiej i włoskiej. Miły i profesjonalny personel pracujący w Hotelu Monopol jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.

PORTIER

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Obsługa Gości w hotelu w zakresie:
    • parkowania pojazdów Gości,
    • obsługa bagażowa;
  • Dbanie o czystość w lobby;
  • Monitoring hotelu;

Wymagania

  • Wykształcenie średnie;
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi komputera oraz internetu;
  • Miła aparycja i pozytywna energia;
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych i w święta;
  • Zorganizowanie i odpowiedzialność;

Oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;