Najnowsze oferty pracy

  • Portier - pracownik sezonowy

    Sofitel Grand Sopot   Sopot    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoje zadania: Powitanie i pożegnanie gości; Obsługa bagażowa gości; Udzielanie informacji o usługach dostępnych w hotelu i w otoczeniu hotelu; Aranżowanie transportu; Parkowanie samochodów gości; Przekazywanie informacji i korespondencji gości; Opieka nad lobby hotelowym, wejściem do...
Zobacz więcej ofert pracy

Portier

Wspólnota Mieszkaniowa Jasna 7
Warszawa
4 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
960 dni temu

Ogłoszenie numer: 5726463, z dnia 2021-10-15

ul. Jasna 7

Warszawa

Portier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dozór klatki schodowej w godz. 16.00-24.00.

Wymagania

Sprawność fizyczna.