Najnowsze oferty pracy

  • Posadzkarz mas epoksydowych

    JKS A/S   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Stawka podstawowa zaczyna się od 155kr. + 8 kr. d. 45- 50 godzin pracy tygodniowo. Wyjazdy służbowe – nocleg zapewnia pracodawca. Twoje praca będzie polegać na: Tworzenie warstwy wierzchniej posadzki na bazie żywic epoksydowcyh i poliuretanowych zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami...
Zobacz więcej ofert pracy

Posadzkarz

Klient portalu Praca.pl
Gdynia
praca stacjonarna
2889 dni temu

Ogłoszenie numer: 1104321, z dnia 2016-05-27

Posadzki maszynowe na terenie Trójmiasta.

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Posadzkarz

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Pracownik do posadzek betonowych.
  • Praca na "łatę", do zacierania i do maszyny.
  • Praca na terenie Trójmiasta.

Wymagania

  • Chęć do pracy.
  • Jeżeli nigdy nie pracowałeś jako posadzkarz - oferujemy przyuczenie do pracy z maszyną, do zacierania i do układania styropianu.