Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Pośrednik/ Doradca Klienta ds. nieruchomości

HOME TRADER Sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
4987 dni temu

Ogłoszenie numer: 118489, z dnia 2010-10-07

Firma HOME-TRADER z siedzibą w Warszawie, Al. Niepodległości poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Jesteśmy obecni na rynku obrotu nieruchomościami od 2000r. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu większości segmentów rynku: mieszkań, domów, biur, magazynów, sklepów, działek budowlanych, rolnych i rekreacyjnych. Poszukujemy osób, które lubią kontakt z ludźmi i utrzymują z nimi pozytywne relacje, są dobrymi sprzedawcami, preferują niezależność w tym, prowadzenie własnej firmy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twój zakres zadań obejmować będzie:
  • Pozyskiwanie nieruchomości na zasadach otwartych i na wyłączność z pełną ich obsługą
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Tworzenie i aktualizację bazy ofert i Klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do procesowania i finalizowania transakcji
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Biegłego poruszania się w branży handlowej
  • Nienagannej prezencji, przyjaznego usposobienia, wysokiej kultury osobistej i etyki nie tylko zawodowej
  • Pozytywnego nastawienie do życia
  • Uczciwości, rzetelności, ambicji i pracowitości. Otwartości na nowe idee i kreatywności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności
  • Dużej siły przebicia i minimum podstaw negocjacyjnych
  • Komunikatywności oraz wysokich zdolności interpersonalnych
  • Nieustającej gotowości do nauki i podwyższania własnych kwalifikacji.
  • Obsługi komputera. Własnego samochodu.
  • Dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe i wysoką prowizję - uzależnione od osiągniętych wyników
  • Własne stanowisko pracy (w tym: netbook, telefon służbowy)
  • Dostęp do kilkutysięcznej własnej bazy klientów kupujących i sprzedających
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Reklamę obiektów
  • Opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami.