Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
pośrednik w obrocie nieruchomościami

Everbest Sp.J.
Warszawa
praca stacjonarna
6291 dni temu

Ogłoszenie numer: 27326, z dnia 2007-03-13

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

obsługa klientów firmy (kupujących i sprzedających nieruchomości). Pośrednictwo przy sprzedaży oraz wynajmie

Wymagania

Konieczne doświadczenie w branży. Licencja zawodowa mile widziana ale nie niezbędna.

Oferujemy

Okres próbny - 3 miesiące na umowę zlecenie. Po trzech miesiacach umowa o pracę na czas określony lub nieokreslony z podstawą wynagrodzenia + umowa zlecenie. Możliwość prowadzenia własnej działalności. Wynagrodzenie ogółem: do 45% miesięcznego obrotu.