Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.

Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

 
Praca w magazynie i na produkcji - dobre warunki
Miejsce pracy: okolice Buku
Nr Ref.: PB/09/3012Zadania:
  • transport surowców z magazynu wózkiem widłowym, lub paletowym
  • załadunek, mieszanie i opróżnianie mieszalników
  • mycie i dezynfekcja urządzeń, pomieszczeń produkcyjnych
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w nadgodzinach jeśli to konieczne,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • doświadczenie na produkcji w przemyśle spożywczym lub pokrewnym
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę pon-pt w systemie trzyzmianowym
  • dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Praca w magazynie i na produkcji - dobre warunki.

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie aczkolwiek podanie tych danych jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także po zakończeniu rekrutacji na powyższe stanowisko w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasia 10 w przyszłości na takie samo lub podobne stanowisko.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl