PRACA W SZKLARNIACH - HOLANDIA

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job Mateusz Rak

DEN HAAG

2590 dni temu


Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job działa na rynku od 2006 r. na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 2586. Naszą specjalnością są prace sezonowe w rolnictwie w Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i we Włoszech. Dysponujemy bazą sprawdzonych pracodawców, którą co roku rozszerzamy o nowe firmy.


PRACA W SZKLARNIACH - HOLANDIA

Miejsce pracy: DEN HAAG

Zadania:

 

Prace w szklarniach przy uprawie kwiatów (głównie chryzantem). Praca bardzo wymagająca fizycznie w pochylonej pozycji. Praca w stałych warunkach.

 

Wymagania:
  • wolne miejsca pracy dla kobiet i mężczyzn
  • mężczyźni tylko z dobrą znojomością języka angielskiego !!
  • dyspozycyjność minimum na okres 6 miesięcy
  • mile widzane prawo jazdy  (NIE WYMAGANE)
  • dobry stan zdrowia

Czas kontraktu: Minimum 6 miesiące.

Godziny pracy: Pomiędzy 38 a 60 godzin w tygodniu.

Płaca: Co tydzień na konto pracownika zakładane przez pracodawcę w holenderskim banku ING.

Stawka: 8,65 Euro/godz. brutto

 

Przykładowe zarobki:

 

Zarobki tygodniowe przy 38 godzinach pracy po odliczeniu wszystkich kosztów czyli: czynszu, transportu, podatku i ubezpieczenia: Ok. 200, 00 Euro netto (z podanej kwoty pracownik zakupuje jedynie wyżywienie)

 

 

Zakwaterowanie:

 

Rodzaj zakwaterowania: W pełni wyposażone mieszkania z 2, 3, 4 osobowymi pokojami. Ilość osób w pokoju zależy głównie od stażu pracy. W każdym mieszkaniu kuchnia i łazienka. Kuchnia zaopatrzona jest w sprzęt kuchenny AGD, naczynia i sztućce. W mieszkaniach dostęp do Internetu i polskiej TV Polsat.

 

Koszty wyjazdu:

Koszt wyjazdu: 450 zł - w tym dojazd z Polski do Hagi i z Hagi do siedziby pracodawcy oraz tłumaczenia wykonywane przez agencję.

 

Terminy wyjazdów: Od zaraz!!!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Rekrutują z Praca.pl