Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Praca w szklarniach - Holandia

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job
Holandia, Haga
praca stacjonarna
5118 dni temu

Ogłoszenie numer: 98853, z dnia 2010-05-14

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się raz w tygodniu w biurze Agencji Matt-Job, Jasło ul. Kościuszki 31 lub z dowolnego miejsca za pośrednictwem internetowego programu Skype. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się na listę telefonicznie lub e-mail.

Miejsce pracy: Holandia, Haga

Opis stanowiska

  • Prace w szklarniach przy kwiatach.

Wymagania

  • Pozostały miejsca dla kobiet w wieku do 35 lat
  • Motywacja do pracy
  • Chęć pozostania do końca 6 miesięcznego kontraktu

Oferujemy

    Dni pracujące: Średnio 5 dni w tygodniu przez 8 godzin dziennie. Płaca: W każdy piątek na konto Naliczanie wypłat: Osoby 18 letnie: 6.60 Euro/godz. brutto Osoby 19 letnie: 7.00 Euro/godz. brutto Osoby 20 letnie: 7.40 Euro/godz. brutto Osoby 21 letnie: 7.80 Euro/godz. Brutto Osoby 22 letnie i więcej: 8, 55 Euro/godz. brutto Zakwaterowanie Rodzaj zakwaterowania: Duże 3-4 pokojowe mieszkania. Pokoje 2-4 osobowe. Opłata za kwatery: 67, 50 Euro/tydz. Ubezpieczenie: 27, 50 Euro/tydz. Zarobki: Przy 40 godzinach po wszystkich odliczeniach: 18 lat - ok. 140, 00 Euro netto 19 lat - ok. 155, 00 Euro netto 20 lat - ok. 165, 00 Euro netto 21 lat - ok. 180, 00 Euro netto 22 lata i więcej - ok. 200, 00 Euro netto Pracownik z przedstawionych zarobków pokrywa wyżywienie we własnym zakresie. Koszt wyjazdu: 850 zł – transport autokarem do Holandii i tłumaczenia dokumentów
Kontrakt: Minimalnie 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.