Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik Administracyjny

ERA Sp. z o.o.
dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
praca stacjonarna
4840 dni temu

ERA SP. z o.o. w Chorzowie - firma usługowa z wieloletnimi tradycjami, poszukuje do swojej placówki w Kątach Wrocławskich osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku  będzie odpowiedzialna za prace administracyjne, w tym między innymi: za nadzór nad pracą pracowników liniowych, rekrutację pracowników liniowych, planowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników, wprowadzanie i aktualizacja procedur itp.

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i rozwojowej firmie;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.
Wymagania:
  • Doświadczenia zawodowego;
  • Znajomości prawa pracy;
  • Zdolności analitycznych;
  • Inicjatywy i operatywności;
  • Umiejętności interdyscyplinarnych;
  • Prawo jazdy - czynne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)