Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Nikon Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6420 dni temu

Ogłoszenie numer: 24414, z dnia 2006-11-17

Światowy Lider w branży fotograficznej firma Nikon Polska poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Obsługę klientów - Prowadzenie recepcji firmy - odbieranie i łączenie telefonów, kserokopie, maile, - Organizacja pracy biura - Zarządzanie zapasami art. biurowych i spożywczych - Kontakt z firmami współpracującymi np. firmy kurierskie - Umawianie i obsługa spotkań kadry zarządzającej - Organizacja podróży służbowych - Prowadzenie korespondencji - ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, pisanie korespondencji seryjnej, tłumaczenia - Prace administracyjno-biurowe wykonywane na zlecenie innych działów firmy

Wymagania

Cechy idealnego kandydata/ki na to stanowisko: - Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy - Elastyczność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań - Samodzielność - Komunikatywność

Oferujemy

- Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Dużą samodzielność w realizacji zadań - Stabilność zatrudnienia