Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Foto-Service Piotr Rendaszka
Gdynia
praca stacjonarna
5121 dni temu

Ogłoszenie numer: 96890, z dnia 2010-04-29

Foto-Service jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie serwisowania i naprawy sprzętu fotograficznego. Centrum Serwisowe wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt i urządzenia, co pozwala na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych usług, zarówno w zakresie serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego cyfrowego i analogowego sprzętu fotograficznego. Foto-Service jest wyłącznym, autoryzowanym serwisantem marek Samsung i Sigma w Polsce. W związku z rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • wprowadzanie zleceń do systemu
  • obsługa spedycyjna zleceń (pakowanie, kontrola, wypisywanie listów przewozowych)
  • obsługa Klienta.

Wymagania

Cechy idealnego kandydata/-tki:
  • co najmniej średnie wykształcenie;
  • biegła obsługa komputera;
  • operatywność;
  • dokładność.

Oferujemy

  • interesującą i rozwojową pracę w młodym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia.