Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa Kosztorysant Częstochowa
Pracownik biurowy ds. inwestycji / Kosztorysant / Doradca techniczno - handlowy

HYDRO-MAR Mariusz Matyszczak
Częstochowa
praca stacjonarna
2599 dni temu

Ogłoszenie numer: 1574260, z dnia 2017-03-28

Firma hydrauliczna zajmująca się instalacjami wewnętrznymi,
w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • Kosztorysowanie
  • Wstępne projektowanie i opracowanie ofert
  • Pomoc w doborze urządzeń
  • Negocjacje handlowe
  • bezpośrednia obsługa klienta
  • e-commerce

Wymagania

  • Znajomość branży hydraulicznej i urządzeń z nią związanych
  • Wykształcenie techniczne, preferowana inżynieria środowiska
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Obsługa programów:

  • Comarch
  • Norma
  • AutoCAD
  • Pakietu OFFICE (głównie Excel)
  • Platforma Allegro

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Niezbędne narzędzia pracy