Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik biurowy w dziale HR z j. niemieckim

FALLWORK Sp zo.o.
Poznań
praca stacjonarna
2422 dni temu

Ogłoszenie numer: 1810478, z dnia 2017-09-30

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. to lider w branży HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy. Wiemy, jak trudno jest wielu firmom znaleźć pracowników, którzy spełnią oczekiwania i sprawdzą się w pracy. Wiemy też, jak trudno jest wielu kandydatom znaleźć odpowiednią posadę, na jakiej będą mogli wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz rozwijać się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego nasze działanie polega na pośredniczeniu między tymi grupami. Wiemy, czego oczekują pracodawcy i jak do nich dotrzeć. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne. Dla naszych Klientów szukamy najlepszych pracowników. Prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska szeregowe, jak i kierownicze.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PP/GER/2017

Opis stanowiska

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami oraz pracownikami
  • prace administracyjno-biurowe
  • tłumaczenia CV oraz dokumentów

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i e-mailowy w tym języku
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • zainteresowania i chęć rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Jesteśmy firmą, która aktywizuje osoby niepełnosprawne na rynku pracy! mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (prosimy o zamieszczanie tej informacji w CV)

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilizację i możliwości dalszego rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy etat
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • pracę w zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • możliwość ciągłego poszerzania swoich kompetencji
  • pakiet benefitów prywatna opieka medyczna, program Multisport Benefit, ubezpieczenie grupowe, szkolenia kompetencyjne wewnętrzne i zewnętrzne
  • lokalizacja biura Centrum Poznania.

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

*Oferta pracy stałej

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231