Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Ozorków
Pracownik biurowy ze znajomoścą języka angielskiego i niemieckiego

BPM Lighting Polska Sp. z o.o.
Ozorków
praca stacjonarna
4663 dni temu

Ogłoszenie numer: 158825, z dnia 2011-08-03

Firma BPM Lighting Polska już od ponad 2 lat prowadzi swój intensywny rozwój w Europie Wschodniej. Wraz z Firmą BPM Lighting w Hiszpanii tworzy całość projektu rozwoju międzynarodowego. Firma istnieje na rynku około 40 lat zajmuje się produkcją i handlem własnymi produktami wprowadzając na rynki własne projekty oświetleniowe.

Miejsce pracy: Ozorków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się szeroko rozumianą sprzedażą i obsługą klienta. W zakres obowiązków będzie wchodził kontakt z klientem polskim i zagranicznym wraz z elementami pracy biurowej.

Wymagania

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego i niemieckiego.
  • Mile widziane umiejętności z zakresu obsługi klienta.
  • Predyspozycje do szybkiego uczenia się.
  • Znajomość dodatkowych języków obcych będzie atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju
  • Dobrą atmosferę pracy