Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Biurowy

Przedsiębiorstwo Handlowe AMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5568 dni temu

Ogłoszenie numer: 58631, z dnia 2009-03-04

Dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków, papierów higienicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiadać będzie za organizację pracy sekretariatu oraz za obsługę klientów firmy.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - dobra znajomość komputera (Windows, Office, poczta elektroniczna) - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - miła prezencja - łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych - obowiązkowość - zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

- stałą pracę - pracę w młodym zespole - możliwość rozwoju