Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Pracownik budowlany/cieśla/zbrojarz/murarz

www.amb-bau.com
Niemcy, München/Stuttgart
praca stacjonarna
4796 dni temu

AMB GmbH specjalizuje się w wykonawstwie stanów surowych.Głównym obszarem działania są Niemcy. Realizując kontrakty, wymagające najwyższej jakości, wyjątkowej dyscypliny a nierzadko wręcz zegarmistrzowskiej organizacji pracy, jest  stałym i cenionym partnerem niemieckich potentatów budownictwa przemysłowego, usługowego i mieszkaniowego.

W związku z realizacją nowego projektu w München aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników we wszystkich specjalnościach budowlanych (mile widziane zgrane ekipy 4-10 osobowe). Podwykonawców, w zakresie prac ciesielskich, zbrojarskich, murarskich.

Miejsce pracy: München/Stuttgart

Zadania:
  • Szalowanie systemowe i tradycyjne (szalunki typu: PERI, DOKA, BAUMA, NOE,TITAN)
  • Zbrojenie
  • Murowanie KS, Quadro -minikran
Wymagania:
  • Min.5 lat doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego / murarza / zbrojarza na terenie Niemiec
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość systemów PERI, DOKA, NOE itd.
  • Znajomość zbrojenia
  • Znajomość pracy KS, Quadro minikran
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie