Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole:zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu,akredytywy dokumentowe i inkasa,kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia szczegółów transakcji,wspieramy merytorycznie klientów i jednostki sprzedażowe banku,analizujemy dokumenty...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Inwestycji Finansowych Wrocław
Pracownik do przygotowania dokumentacji aplikacyjnej - projekty inwestycyjne

Bresland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2751 dni temu

Ogłoszenie numer: 1350107, z dnia 2016-10-26

Certyfikowana agencja pośrednictwa pracy BRESLAND sp. z o.o. z Wrocławia (nr cert8400) poszukuje dla polskiego klienta pracowników do współpracy w obszarze:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji o dofinansowanie projektów inwestycyjnych wraz z niezbędnymi załącznikami,
  • Kontakt z klientem i zespołem realizacji projektów inwestycyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • udokumentowane doświadczenie w pisaniu projektów inwestycyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w projektach realizowanych w ramach RPO, POIG, ARiMR,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania zagadnień technicznych,
  • wysoka kultura osobista i znajomość etyki w biznesie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • zaangażowanie w realizowane zadania,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ambitne i rozwijające projekty innowacyjne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość ciągłego rozwoju - uczestniczenie w wielu innowacyjnych projektach,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych.