Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1614789, z dnia 2017-04-28

Concept Plus Sp. z o. o.

Za Concept Plus stoi bardzo silny zespół, który postuluje ciągłość, rzetelność i zobowiązanie. Jesteśmy innowacyjną agencją pracy, która rozszerza swoją działalność o charakter międzynarodowy. W ten sposób stwarzamy niepowtarzalne szanse rozwoju osobistego dla naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydatów do pracy przy:

Pracownik do sadzenia kwiatów ( k/m)

Miejsce pracy: podkarpackie / Dolna Saksonia (Emsland)

Opis stanowiska

  • Sadzenia i pielęgnacja roślin
  • Pikowanie oraz cięcie roślin
  • Nawożenie sadzonek
  • Pakowanie i komisjonowanie
  • Inne prace ogrodnicze

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

  • Komunikujesz się w języku niemieckim, angielskim lub holenderskim

  • Potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie

  • Jesteś rzetelny, sumienny i odpowiedzialny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez zakład
  • Zarobki według taryfy iGZ + dodatki i premie świąteczne
  • Praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Opieka przez nasz wykwalifikowany zespół
  • Miejsce pracy: Dolna Saksonia (Emsland)
  • Wsparcie w relokacji

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoja aplikację! Prześlij je wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje oraz oczekiwaniami zarobkowymi i datą rozpoczęcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

za pomocą przycisku aplikacyjnego lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Kontakt:

Concept Plus Sp. z o. o.
ul. 3 Maja
PL 20-078 Lublin
Tel. (81) 440 09 72
Tel. kom. 505865178

Email: lublin@cp-personal.com

Dane firmy

3 Maja 7 lok. 1
20-078 Lublin
lubelskie

Poznaj stanowisko: Pracownik Sezonowy

Praca sezonowa z uwagi jej charakter nie jest łatwa do zamknięcia w sztywnych ramach. Może ona bowiem dotyczyć wielu zajęć i czynności, a najistotniejszym czynnikiem określającym ją jest czas jej występowania. Jak sama nazwa wskazuje, praca sezonowa zależna jest od okresu – sezonu – i wykonywana jest przez część roku, w której występuje zwiększone zapotrzebowanie na siłę ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl