Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Pracownik do zbioru warzyw i owoców

Bohdan Pilat BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH
Niemcy, Okolice Monachium, Frankfurt
praca stacjonarna
4770 dni temu

Ogłoszenie numer: 145782, z dnia 2011-04-29

Firma ma już kilka lat,
setki osób skorzystało z naszej oferty pracy za granicą.

Solidność, rzetelność oraz jasne zasady to podstawa.

POSIADAMY OFERTY PRACY

- w Niemczech
- w Holandii

Miejsce pracy: Niemcy, Okolice Monachium, Frankfurt

Opis stanowiska

  • Posiadamy miejsca szczególnie dla kobiet ale i mężczyzn w zależności od oferty.
  • Obecne propozycje obejmują prace przy sezonowym zbiorze i transporcie głównie truskawek (od kwietnia nawet do sierpnia).
  • Poszukujemy także pracowników budowlanych i murarzy.

Wymagania

  • Pracowitość.
  • Solidność.
  • Chęci do pracy.

Oferujemy

  • Praca głównie na akord z wynagrodzeniem od 2 do 3 Euro za 5 kg truskawek, w zależności od oferty i okresu.
  • Praca czasowa na krótkie umowy.
  • Pomoc oraz szkolenie przez naszych pracowników przed wyjazdem oraz wsparcie na miejscu pracy.