Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik ds. Płac

Instytut Badawczy Leśnictwa
mazowieckie
praca stacjonarna
5590 dni temu

Ogłoszenie numer: 55687, z dnia 2009-01-28

Jednostka badawczo-rozwojowa

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- sporządzanie list płac, rozliczanie PDOF, składek ZUS, wynagrodzeń wg indywidualnych stawek projektów zagranicznych, sporządzanie deklaracji PIT, DRA i in.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie ekonomiczne, - Znajomość: przepisów dotyczących wynagrodzeń, rozliczeń podatkowych, ZUS, kodeksu pracy, - umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność

Oferujemy

- ciekawą pracę na umowę o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, ustalone w wyniku negocjacji, - dojazd z Warszawy do Sękocina i popołudniowy powrót do Warszawy.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN