Najnowsze oferty pracy

  • Graphic Design Specialist / Junior

    Coral Travel Poland Sp. z o.o.   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    Do Twoich obowiązków należeć będzie: Kreowanie koncepcji promocji i komunikacji marketingowej; Projektowanie rozwiązań digitalowych (banery, mailingi, landing pages, grafiki na social media, infografiki) Umiejętność tworzenia animacji i montażu video; Przygotowywanie materiałów ATL i...
  • Grafik – Specjalista ds. danych 3D

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: tworzenie modeli 3D, grafik i materiałów graficznych na potrzeby bieżących projektów handlowych oraz działań promocyjnych na WWW i SM; monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych dotyczących prezentacji produktów w obszarze digitalu;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista DTP Poznań
Pracownik Działu Graficznego – operator DTP

Termedia Sp. z o.o.
Poznań
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
480 dni temu

Ogłoszenie numer: 7919931, z dnia 2023-02-14

Wydawnictwo medyczne poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i sprawdzanie materiałów do druku w technologii cyfrowej i offsetowej
  • przygotowywanie/modyfikacje materiałów graficznych z powierzonych materiałów (reklamy, ulotki, katalogi, programy, foldery, inne materiały graficzne)
  • ścisła współpraca z działem handlowym i produkcyjnym
  • kontakt z drukarniami i innymi podwykonawcami
  • wprowadzanie ewentualnych korekt podczas procesu produkcyjnego

Wymagania

  • co najmniej dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat)
  • doświadczenie na stanowisku Grafik DTP lub podobnym (warunek konieczny)
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w branży poligraficznej
  • zmysł estetyczny
  • samodzielność
  • sumienność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premię świąteczną
  • 40% zniżki na odpłatne usługi medyczne
  • wyjazdy integracyjne
  • karty Multisport

Poznaj

Firma Termedia od 1993 r. ułatwia wszystkim zainteresowanym medycyną dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych. Zapewnienie wielopłaszczyznowej edukacji i dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie to nieustająca misja Termedii. Sprawdzona, nowoczesna i wiarygodna informacja jest nie tylko kluczem do postępu, ale też wymogiem współczesnego świata.

Termedia jest liderem w swojej branży, organizuje konferencje, sympozja, zjazdy i kongresy medyczne, jest także wydawcą czasopism i książek oraz twórcą specjalistycznych portali branżowych.