Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Pracownik Działu Handlowego

INSTAL Katowice
śląskie
praca stacjonarna
4949 dni temu

Ogłoszenie numer: 120432, z dnia 2010-10-29

INSTAL jest firmą zajmującą się dostawami elementów instalacji przemysłowych dla klientów instytucjonalnych z branży przemysłowej, energetycznej, ciepłownictwa oraz branży wodno-ściekowej. Główne grupy asortymentowe oferty INSTAL to:
  • armatura przemysłowa, energetyczna, wodociągowa,
  • pompy i agregaty pompowe,
  • zbiorniki i inne konstrukcje ciśnieniowe,
  • wyroby hutnicze: rury, kształtki, blachy,
  • rury i kształtki PE, PVC,
  • żeliwo wodociągowe i kanalizacyjne.
  • Pracownik Działu Handlowego

    Miejsce pracy: śląskie

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków: obsługa techniczna i handlowa firm branży instalacji przemysłowych: huty, koksownie, firmy chemiczne, wodociągi i kanalizacja, oczyszczalnie ścieków, firmy wykonawcze - w szczególności:
    • prowadzenie obsługi klienta
    • sporządzanie ofert technicznych i handlowych
    • dobór oraz wycena materiałów i urządzeń
    • obsługa kontraktów i postępowań przetargowych

    Wymagania

    • motywacja do wykonywanej pracy
    • zdolność nawiązywania i rozwijania kontaktów
    • umiejętność gromadzenia, analizy i systematyzowania wiedzy technicznej
    • znajomość podstawowych aplikacji biurowych
    • mile widziana znajomość branży instalacyjnej, wykonawstwa lub projektowania
    • dodatkowym atutem będzie wykształcenie minimum średnie, zbliżone do profilu firmy

    Oferujemy

    • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie na czas nieokreślony
    • program szkoleń produktowych
    • pracę w zgranym zespole