Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Działu IT

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3335 dni temu

JAI KUDO Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającej w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IT1/03/2015

Zadania:
  • Konserwacja sprzętu i oprogramowania
  • Opieka nad infrastrukturą LAN,
  • Pozyskiwanie i obróbka danych,
  • Opieka nad i konserwacja systemów ERP i WMS,
  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników,
Wymagania:
  • Doskonała znajomość desktopowych wersji Windows,
  • Znajomość budowy zestawów komputerowych pozwalająca na szybkie zdiagnozowanie usterki,
  • Znajomość architektury LAN,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w aplikacjach pakietu MSOffice,
  • Doskonała znajomość MS Excel,
  • Bezproblemowa obsługa urządzeń biurowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność programowania w Visual Basic,
  • Znajomość SQL pozwalająca na samodzielne uzyskiwanie informacji z baz danych,
  • Znajomość systemów OSx,
  • Znajomość serwerowych systemów Windows,
  • Znajomość technologii wirtualizacyjnych.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Uczciwe wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym ambitnym zespole,
  • Miłą atmosferę,
  • Szkolenia tematyczne,
Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest JAI KUDO Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul Chodzieska 15. Ponadto informujemy, że:
· Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
· Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Jai Kudo w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. HR oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
· Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
· Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
· Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAI KUDO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul. Chodzieskiej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.