Podobne oferty pracy

Tiger Job Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 7220 . Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach. Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu za pośrednictwem Tiger Job do pracy w Niemczech   wyjechało wielu zadowolonych pracowników.

Obecnie do naszego biura w Tarnowskich Górach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Kadr

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Nr Ref.: 7220

Zadania:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • przygotowanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • zgłaszanie pracowników do ubezpieczeń społecznych
  • naliczanie wynagrodzeń
  • realizacja prac biurowych w zakresie działu kadr
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr min. 5 lat
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • mile widziana znajomość programu COMARCH ERP Optima
  • znajomość zagadnień dot. rekrutacji pracowników
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą pracę w młodym zespole współpracowników

Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:

kariera@tigerjob.pl

lub za pośrednictwem naszego formularza:

 WYŚLIJ CV

Jeżeli nie posiadają Państwo swoich dokumentów w formie elektronicznej możliwe jest przesłanie ich pocztą tradycyjną na adres: Tiger Job Sp. z o.o., ul. Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer agencji zatrudnienia: 7220

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl