Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Działu Obsługi Klienta

Punto Pruszyński Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5903 dni temu

Ogłoszenie numer: 42341, z dnia 2008-04-04

Produkcja sufitów podwieszanych i elewacji oraz profili i akcesoriów do montażu płyt gipsowo-kartonowych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- obsługa Klientów w biurze firmy - przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych - koordynowanie zamówień Klientów z produkcją oraz planowanie dostaw

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku - bardzo dobra obsługa komputera - duża motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę - praktyczna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (mile widziane)

Oferujemy

- pracę w miłym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)