Pracownik Działu Przyjęcia Towaru

OBI Market Budowlany

Toruń

6 dni temu

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: PDPT/027
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie towaru
  • Rozładunek dostaw
  • Kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru
Wymagania:
  • Sumienność i dokładność
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet socjalny, opieka medyczna
Ponadto:
  • wyjścia integracyjne
  • przewidywalny grafik pracy
  • odzież roboczą
  • przyjazną atmosferę
  • wyprawki szkolne
FacebookPinterestInstagram

Poznaj

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów).

Obecnie w Polsce OBI dysponuje 46 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia 4 tysiące osób.

OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Rekrutują z Praca.pl