Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik Działu Sprawozdawczości i Analiz

Magellan S.A.
Łódź
praca stacjonarna
4898 dni temu

Ogłoszenie numer: 128973, z dnia 2011-01-04

Magellan S.A. jest instytucją finansową wyspecjalizowaną w dostarczaniu usług i produktów finansowych dla podmiotów działających na rynku medycznym, a także w innych segmentach sektora publicznego. Większościowym akcjonariuszem firmy jest Polish Enterprise Fund IV zarządzany przez Enterprise Investors, który zarządza największą w Polsce i Europie Środkowej grupą funduszy inwestycyjnych.  1 października 2007 Magellan S.A. zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

- wycena aktywów finansowych metodą efektywnej stopy procentowej;
- przygotowanie wybranych kategorii raportów zarządczych
- współpraca przy tworzeniu modeli finansowych;
- współpraca przy przygotowaniu sprawozdań i raportów finansowych spółki giełdowej;

Wymagania

- wykształcenie wyższe – preferowane  ekonometryczne lub pokrewne;
- biegła znajomość zaawansowanych funkcji MS Excel (w tym VBA);
- umiejętność sporządzania modeli finansowych;
- znajomość języka angielskiego (słownictwo specjalistyczne i biznesowe);
- znajomość języka zapytań SQL będzie dodatkowym atutem;
- zdolności analityczne, kreatywność, samodzielność; dokładność;

Oferujemy

- interesującą pracę w stabilnej, profesjonalnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
- przyjazną atmosferę pracy,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych),