Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Pracownik Działu Sprzedaży - Sekcja logistyki produktów GSM/TV Sat

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4844 dni temu

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską.

W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: DS/HDTV/09.2009

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • aktywną współpracę z działającą już Siecią Sprzedaży produktów GSM i TV Sat,
    obsługę logistyczną wybranych produktów, oraz kontrola stocków magazynowych,
  • planowanie zakupów,
  • kontakty z Partnerami Handlowymi i dostawcami,
  • składanie zamówień, utrzymywanie pozytywnych relacji z Dostawcami oraz Kontrahentami, a także wsparcie Działu Sprzedaży.
Wymagania:
  • energicznych osób z minimum średnim wykształceniem
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Sprzedaży lub Logistyki min. 1 rok.
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • znajomość branży w stopniu min. podstawowym
  • znajomość pakietu MS Office, internet IE, programów magazynowych.
  • dyspozycyjność i predyspozycje do szybkiego przyswajania wiedzy.
  • zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów.
  • umiejętne budowanie pozytywnych relacji z Partnerami
Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia przy sprzedaży nowoczesnych usług telewizji cyfrowej, oraz produktów GSM.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)