Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik działu sprzedaży

Techkom Elektronik sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4740 dni temu

Ogłoszenie numer: 153512, z dnia 2011-06-27

Techkom Elektronik sp. z o.o. jest dystrybutorem i importerem elementów do budowy sieci komputerowych i systemów telekomunikacyjnych w technologii miedzianej i światłowodowej. Firma powstała w 1999 roku i obecnie posiada ugruntowaną pozycję na rynku.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • analiza zapytań klientów i dobór odpowiednich rozwiązań technicznych
  • przygotowywanie ofert cenowych oferowanych rozwiązań
  • obróbka zamówień klientów
  • realizacja sprzedaży - bieżąca obsługa klientów

Wymagania

  • znajomość budowy sieci LAN, WAN
  • znajomość branży elektrotechnicznej
  • znajomość dokumentacji w procesie sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie (elektronika, elektrotechnika, informatyka, telekomunikacja)
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy w środowisku informatycznym klasy ERP
  • znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych