Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik Działu Sprzedaży

Techkom Elektronik sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5656 dni temu

Ogłoszenie numer: 53908, z dnia 2008-12-22

Firma Techkom Elektronik Sp. z o.o. zajmuje się importem i dystrybucją elementów do budowy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii miedzianej i światłowodowej. Firma prowadzi działalność od 1999 roku i obecnie posiada już ugruntowaną pozycję na krajowym rynku branżowym.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • analiza potrzeb klienta,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • bieżąca obsługa klienta - realizacja sprzedaży.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i kreatywność,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • znajomość budowy sieci LAN i WAN oraz technologii światłowodowej,
  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektronika, informatyka, telekomunikacja),
  • znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kategorii B będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym zespole z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych,
  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.