Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Pabianice
Pracownik Działu Telemarketingu (Call Center)

PASO-TRADING Sp. z o.o.
Pabianice
praca stacjonarna
4791 dni temu

Renomowana firma farmaceutyczna poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Pabianice

Zadania:
  • realizacja planów sprzedaży poprzez telefoniczny kontakt z klientem
  • obsługa klientów aptecznych.
Wymagania:
  • doświadczenie w Dziale Telemarketingu (minimum 1 rok w hurtowni farmaceutycznej - preferowane)
  • wykształcenie wyższe (preferowane),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi,
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętności skutecznej realizacji założonych celów,
  • samodzielność oraz systematyczność w działaniu,
  • umiejętność pracy na komputerze, znajomość pakietu MS OFFICE w stopniu zaawansowanym
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzenia (część stała + prowizja + system premiowania wyników),
  • szkolenia wdrożeniowe i sprzedażowe,
  • możliwość rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)