Pracownik fizyczny/Pomocnik magazyniera, pracownika produkcji

Gi Group Sp z o.o.

Tychy

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowaniem w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w którym działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 500.

Dla naszego Klienta firmy branży oświetleniowej poszukujemy pracowników na stanowisko :

Pomocnik magazyniera, pomocnik pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: Rosa/pracownik

Zadania:
-wykonywanie prostych czynności produkcyjnych,
-pomoc na magazynie,
-dbanie o zachowanie prawidłowego procesu produkcji,

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na magazynie,
-mil widziane doświadczenie na wózki widłowe,
- chęć i wysoka motywacja do pracy,
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
-sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-atrakcyjną stawkę godzinową + premie ,
-świadczenia pozapłacowe taka jak karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe,
-możliwość nawiązania stałej współpracy,
-krótki czas rozpoczęcia pracy.

Proszę o dodanie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl