Pracownik Fizyczny

Deutsche Paletten Logistik GmbH

2001 dni temu

Ogloszenie numer: 232270, z dnia 2012-09-26

Poważne, istniejące od wielu lat na rynku przedsiębiorstwo odnoszące w swej branży znaczące sukcesy, zatrudni na stałe do pracy w Niemczech osoby na stanowisko:

Pracownik Fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy

 

Opis stanowiska

  • Do obowiązków należeć będzie sortowanie, naprawa palet jak również usługi związane z logistyką magazynową.

Wymagania

  • komunikatywna zanjomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • wytrzymałość i sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • gruntowne i praktyczne wprowadzenie w obszar zadaniowy 
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl