Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płońsk
pracownik handlowy

Traffic Krzysztof Popławski
Płońsk
praca stacjonarna
6179 dni temu

Ogłoszenie numer: 30812, z dnia 2007-07-02

prowadzi działalność w zakresie sprzedaży pokryć dachowych i akcesorii oraz innych materiałów budowlanych

Miejsce pracy: Płońsk

Opis stanowiska

samodzielne prowadzenie oddziału handlowego, pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych, sporządzanie ofert handlowych dla klientów, nawiązywanie kontaktów z podwykonawcami, pomoc w budowaniu sieci handlowej

Wymagania

znajomość branży budowlanej, komunikatywność, samodyscyplina, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, prawo jazdy kat.B,

Oferujemy

atrakcyjny system wynagrodzeń, szkolenia wewnętrzne, szeroko rozbudowny system motywacyjny