Pracownik Informacji
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pracownik Informacji

Poznaj pracodawcę

Taśmowa 7
02-677 Warszawa
woj. mazowieckie
www.leasingteam.pl

Poznaj stanowisko:
Pracownik Informacji

Pracownik informacji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji petentom urzędów, osobom odwiedzającym muzea, punkty informacji miejskiej i inne obiekty kulturalne, oświatowe, etc. Pracownik informacji jest także zobowiązany do zaopatrywania osób odwiedzających dane miejsce we wszelkie posiadane materiały informacyjne, przewodniki, repertuary i temu ...


czytaj więcej: Pracownik Informacji

Praca Pracownik Informacji

Pracownik Informacji - Ogłoszenie archiwalne

Praca LeasingTeam Sp. z o.o / Turystyka / Hotelarstwo / lubelskie / Lublin

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Informacji
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: Lublin
Opis stanowiska:

 

Aktualnie poszukujemy osób dyspozycyjnych do pracy w charakterze informatora na Dworcu PKP. Praca polega na udzielaniu informacji o rozkładach jazdy, godzinach odjazdów i przyjazdów pociągów. Wynagrodzenie 10 zł brutto/h.

Wymagania:
  • Komunikatywność i  dyspozycyjność.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS