Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

Laudam Usługi Sp. z o.o.
Gierałtowice, Gierałtowice, Przyszowice
praca stacjonarna
2717 dni temu

AUDAM Usługi Sp. z o. o jest Agencją Pracy prężnie działającą na rynku polskim. Posiadamy certyfikat wydany przez Urząd Marszałkowski woj. pomorskiego o nr : 2661.

Aktualnie poszukujemy do pracy tymczasowej dla swojego klienta z branży sanitarnej, osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gierałtowice, Przyszowice
Opis stanowiska
  • Prace inwentaryzacyjne związane z liczeniem produktów w magazynie.
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w podobnych projektach związanych z inwentaryzacją produktów w magazynach
  • Umiejętność liczenia
  • Dokładność
  • Chęci do pracy
Oferujemy
  • Praca w piątek 9.12.2016 r. od godziny 12.00 do zakończenia inwentaryzacji.
  • Oferujemy stawkę godzinową 10 zł netto/godz.
  • Płacimy za minimum 8 godzin pracy nawet jeśli inwentaryzacja zostanie zakończona wcześniej.