Najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Kawiarni

Entertainment Group Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3889 dni temu

Zatrudnimy młode, komunikatywne, pozytywnie nastawione osoby do pracy w nowo otwierającej się kawiarni na warszawskim Starym Mieście.

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy Baristek, Baristów, Barmanek, Barmanów, Kelnerek, Kelnerów znających język angielski w stopniu minimum komunikatywnym i posiadających aktualną książeczkę Sanepidu.

Zależy nam na osobach lojalnych, odpowiedzialnych i rzetelnych.

Jeśli jesteś uśmiechnięty, energiczny, uwielbiasz pracę z ludźmi, napisz do nas!

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w kawiarni lub restauracji.