Pracownik Kontroli Jakości
pl / en

Pracodawca

profil MPM agd S.A.

ul. Brzozowa 3

05-822 Milanówek

mazowieckie

mpm.pl
Więcej o MPM agd S.A.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Gastronomia / Catering, Praca fizyczna

mazowieckie, Warszawa

2016-06-24

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

mazowieckie, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Radom

2016-06-23

mazowieckie, Warszawa - Targówek

2016-06-23

Pracownik Kontroli Jakości- Ogłoszenie archiwalne

Praca MPM agd S.A. / Energetyka / Elektronika / Kontrola jakości / Przemysł / Produkcja / mazowieckie / Milanówek

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 958724, z dnia 2016-01-21

Firma z branży AGD zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • ocena wyrobu gotowego pod kątem wymaganej jakości
  • kontrola jakości przy pomiarach elektrycznych urządzeń AGD
  • przeprowadzanie testów urządzeń AGD
  • analiza i nadzór nad dokumentacją techniczną i zapisami

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, związane z jedną ze specjalizacji tj. elektrotechniką,  elektroniką, elektryką, energetyką
  • doświadczenie w w/w branży w dziale kontroli jakości – mile widziane
  • umiejętność posługiwania  się urządzeniami  kontrolno- pomiarowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • motywacja i zaangażowanie do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku