Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

mazowieckie, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Radom

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości

mazowieckie, Żabia Wola, 20 km. od Warszawy

2016-08-19

Przemysł / Produkcja

mazowieckie, Żyrardów, Grójec

2016-08-15

mazowieckie, Warszawa, Janki

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

mazowieckie, Wólka Kosowska

Pracownik Kontroli Jakości- Ogłoszenie archiwalne

Praca MPM agd S.A. / Energetyka / Elektronika / Kontrola jakości / Przemysł / Produkcja / mazowieckie / Milanówek

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 958724, z dnia 2016-01-21

Firma z branży AGD zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Kontroli Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • ocena wyrobu gotowego pod kątem wymaganej jakości
  • kontrola jakości przy pomiarach elektrycznych urządzeń AGD
  • przeprowadzanie testów urządzeń AGD
  • analiza i nadzór nad dokumentacją techniczną i zapisami

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, związane z jedną ze specjalizacji tj. elektrotechniką,  elektroniką, elektryką, energetyką
  • doświadczenie w w/w branży w dziale kontroli jakości – mile widziane
  • umiejętność posługiwania  się urządzeniami  kontrolno- pomiarowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • motywacja i zaangażowanie do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku