Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Pracownik Linii Produkcyjnej - 150 miejsc!

Omega Resource Group Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6323 dni temu

Ogłoszenie numer: 26261, z dnia 2007-02-08

Omega Resource Group jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na wszystkich szczeblach począwszy od pracowników niewykwalifikowanych na wysokiej klasy specjalistach skończywszy. Firma współpracuje głownie z klientami z terenu Wielkiej Brytani.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: P/GOPL/01

Opis stanowiska

Nasz klient, duża firma branży spożywczej poszukuje 150 osób do prostej pracy na linii produkcyjnej (pakowanie, sortowanie)

Wymagania

Wymagamy znajomości języka agielskiego na poziomie pozwalajacym na komunikację w miejscu pracy i rozumienie zasad BHP.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki finansowe - Pomoc w relokacji do Wielkiej Brytanii