Podobne oferty pracy

Polskie Młyny - trochę historii
Firma POLSKIE MŁYNY S.A. czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Jesteśmy największym, w 100% polskim producentem mąki w kraju, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką pszenną w Polsce**.
Najstarszy młyn, w Nakle, pracuje nieprzerwanie od 1904 roku. Podobnym doświadczeniem mogą pochwalić się również młyny Szymanów i Kluczbork, dzięki którym produkty pod marką Polskie Młyny podbiły serca Polaków.
Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem...

**ogólnopolskie badanie na próbie reprezentatywnej 700 osób, 18-74 lat; maj 2013; Milward Brown

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Teresin

Nr Ref.: PM4/2016

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru
  • Kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów
  • Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uczciwość i kultura osobista
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. T
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Holding Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl