Pracownik Magazynowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pracownik Magazynowy

Poznaj pracodawcę

BOH.WESTERPLATTE 20
41-106 SIEMIANOWICE ŚL.
woj. śląskie
www.kauposil.com

Poznaj stanowisko:
Magazynier

Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...

czytaj więcej: Magazynier

Praca Magazynier

Pracownik Magazynowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca PPHU KAUPOSIL / Logistyka / Dystrybucja / Transport / Spedycja / Siemianowice śl.

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik magazynu Manpower śląskie

Pracownik kompletacji Job Impulse Polska Sp. z o.o. śląskie

Pracownik Magazynowy ND Logistics Poland Sp. z o.o. śląskie

Pracownik Magazynowy Rhenus Logistics.S.A. śląskie

Pracownik magazynu z językiem angielskim Manpower śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 183720, z dnia 16-01-2012

PPHU KAUPOSIL

Jesteśmy przedstawicielem handlowym na Polske form Smooth-On, Renew, Fuse FX, Acrylic One.

Zaopatrujemy praktycznie każdą branżę: od budownictwa po przemysł rozrywkowy

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice śl.

Opis stanowiska

  • rozładunek i kontrola dostaw towarów wchodzących na magazyn
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dostarczanie surowców na produkcję
  • odbiór wyrobów gotowych z produkcji
  • przygotowywanie towarów do wysyłki i dokonywanie załadunków
  • dbanie o porządek w magazynie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • znajomość procedur magazynowych
  • odpowiedzialność, dokładność i obowiązkowość
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • praca w zespole

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16314 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.