Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik Magazynowy

Rhenus Logistics.S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3790 dni temu

Rhenus Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników magazynowych do naszych Regionalnych Centrów Dystrybucyjnych Home Delivery w Polsce.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Kompletowanie towarów do wysyłki
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Nadzór obiegu dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania magazynowego
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Dobra organizacja samodzielnej pracy
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Doświadczenie w pracach magazynowych
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie logistycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwośc rozwoju zawodowego
  • Szkolenia