Podobne oferty pracy

Firma Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur, jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce, oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym,

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • Sprawna i zgodna z normami firmy realizacja procesów magazynowych
  • Zapewnienie wewnętrznego przepływu surowców i materiałów z magazynu do odpowiednich miejsc produkcyjnych – terminowe dostarczenie właściwego surowca pod wyznaczone miejsce na produkcji
  • Właściwe zabezpieczenie wyrobu gotowego na czas magazynowania oraz przydzielenie miejsca paletowego zgodnie z przyjętymi normami
  • Rozładunki i załadunki towarów, materiałów i odpadów (magazyn bez wyposażenia w rampy, praca na zewnątrz pomieszczeń)
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obsłudze czytników kodów kreskowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnego czasu pracy (6-18, 18-6)
  • Dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit oraz ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

lub na adres:
Schur Flexibles Poland Spółka z o.o.
Ul. Pilotów 12
62-006 Bogucin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Poznaj

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl