Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Operator Obrazu Mazowieckie
Pracownik Mobilnego Kina Sferycznego - Edukator

Mb Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piastów, Pruszków, Radom, Warszawa, Wołomin, Ząbki
specjalista (mid)
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
998 dni temu

Ogłoszenie numer: 5358806, z dnia 2021-08-25

Więcej na temat naszej firmy znajdą Państwo na stronie www.sferycznekino.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piastów, Pruszków, Radom, Warszawa, Wołomin, Ząbki

Opis stanowiska

Praca polega na realizowaniu (nie sprzedaży) edukacyjnych seansów filmowych dla dzieci i młodzieży na terenie szkół, przedszkoli, domów kultury, parków rozrywki, podczas festynów rodzinnych itd. Wiedza specjalistyczna z prezentowanych dziedzin nie jest wymagana.

Zakres obowiązków:

  • projekcja filmów w placówkach edukacyjnych, zgodnie z odgórnymi ustaleniami;
  • prowadzenie instruktażu dla widzów;
  • przeprowadzanie konkursów dla widzów;
  • kształtowanie swoją postawą pozytywnego wizerunku firmy;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem;
  • praca mobilna.

Wymagania

  • odpowiedzialność za powierzone mienie;
  • dobra organizacja, punktualność;
  • wysoka kultura osobista, wyraźna wymowa, kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
  • WŁASNY SAMOCHÓD - warunek konieczny (pracodawca zapewnia kartę paliwową oraz wynagrodzenie za najem);
  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem.

Oferujemy

  • umowę o współpracę/zlecenie;
  • pracę od pn.-pt., sporadycznie w soboty lub niedzielę, średnio od 16 do 19 dni pracy w miesiącu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia za pracę oraz za najem samochodu dla firmy;
  • samodzielność oraz niezwykle przyjazną atmosferę w pracy zarówno ze strony firmy, jak i obsługiwanych placówek;
  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków.