Najnowsze oferty pracy

  • Narzędziowiec (m/k)

    SANHA Polska Sp. z o.o.   Legnica, wygodna lokalizacja 3 km od centrum Legnicy i około 3 km do drogi S-3 kierunek Lubin,    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/na za: dysponowanie narzędziami i wyposażeniem technicznym w sposób zapewniający planowe i terminowe wykonanie zadań produkcyjnych, wykonywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu Produkcji, dbałość o urządzenia i oprzyrządowanie, kontrolę i dbanie o...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik narzędziowni

Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.
Gdańsk
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
427 dni temu

Ogłoszenie numer: 8031681, z dnia 2023-03-19

Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem duńskiej stoczni Karstensens Skibsværft A/S.
Rozpoczęcie działalności firmy odbyło się 2018 roku na terenach Gdyńskiego portu.
Stocznia specjalizuje się w budowie statków rybackich głównie na rynki północno-europejskie.
W zakładzie powstają częściowo wyposażone kadłuby jednostek pływających.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • praca w narzędziowni,
  • przyjmowanie dostaw,
  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów bhp.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe (na bieżącym lub podobnym stanowisku).

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.