Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ochroniarz Marketu śląskie
Pracownik Ochrony Grup Interwencyjnych

Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
2430 dni temu

Ogłoszenie numer: 1767388, z dnia 2017-09-08

Od ponad 20 lat zajmujemy się ochroną. Przez te lata udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, stworzyć profesjonalny i solidny zespół oraz zyskać dziesiątki zadowolonych klientów.

Stale poszukujemy solidnych i uczciwych pracowników, którzy chcą pracować przy ochronie ludzi, wydarzeń i obiektów. Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy do Działu Monitoringu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • podejmowanie natychmiastowych reakcji na sygnały alarmowe,
  • podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia,
  • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa kontrahentom,
  • obsługa środków łączności oraz wyposażenia,
  • godne reprezentowanie firmy oraz świadczonych usług.

Wymagania

Czego wymagamy:

  • wymagane doświadczenie w pracy związanej z ochroną mienia,
  • niekaralność,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • prawo jazdy kat. B,
  • hart ducha, zaangażowanie, odwaga,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji,
  • znajomość topografii miast terenu działania Grup Interwencyjnych,
  • mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli: Zastrzeżone/Poufne.

Oferujemy

Co oferujemy w ramach współpracy:

  • pracę w grupie profesjonalistów,
  • podstawowe narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • terminowe płatności,
  • szkolenia,
  • praca w profesjonalnej firmie doceniającej pozytywne, indywidualne cechy pracownika,
  • pracę w Chorzowie i miastach ościennych,
  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę.