Pracownik Produkcji / Magazynu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pracownik Produkcji / Magazynu

Poznaj stanowisko:
Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...


czytaj więcej: Robotnik Produkcyjny

Praca Robotnik Produkcyjny

Pracownik Produkcji / Magazynu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / łódzkie / Okolice Łodzi

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik produkcji (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. łódzkie

Pracownik produkcji (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. łódzkie

Pracownik Produkcji - Dział Przetwórstwa LeasingTeam Group łódzkie

Pracownik Produkcji - Dział Bloków LeasingTeam Group łódzkie

Pracownik produkcji - kontrola jakości Manpower Łódź łódzkie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Pracownik Produkcji / Magazynu
Okolice Łodzi
Pracownik Produkcji / Magazynu
Okolice Łodzi
Nr Ref.: 1068804
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, amerykańskiego producenta z branży biopaliw poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji / magazynu

Realizacja zadań na tym stanowisku w głównej mierze polegać będzie na magazynowaniu, odbiorze oraz załadunku biomasy niezbędnej do funkcjonowania i działania systemu zasilania fabryki.

Pracownik na podstawie wcześniej otrzymanych wskazówek monitorowałby także system i dokonywał zmian pomagających udoskonalić proces produkcji.

Od idealnego kandydata oczekujemy przede wszystkim uprawnień oraz doświadczenia w pracy na wózkach widłowych. Preferowane jest posiadanie 2 letniego doświadczenia w pracy na magazynie lub przemysłowej produkcji.

W zamian za wysokie kompetencje Kandydata nasz klient oferuje interesującą i pełną nowych wyzwań pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oprócz tego kandydat otrzyma możliwość pracy w dynamicznym środowisku nowych technologii z branży biopaliw, jak i realny wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS