Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

łódzkie, Holandia / Haga i okolice

wczoraj

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

łódzkie, Łódź - Dąbrowa
łódzkie, Łódź
łódzkie, Łódź

wczoraj

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

łódzkie, Łódź

Pracownik Produkcji / Magazynu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / łódzkie / Okolice Łodzi

Pracownik Produkcji / Magazynu
Okolice Łodzi
Pracownik Produkcji / Magazynu
Okolice Łodzi
Nr Ref.: 1068804
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, amerykańskiego producenta z branży biopaliw poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji / magazynu

Realizacja zadań na tym stanowisku w głównej mierze polegać będzie na magazynowaniu, odbiorze oraz załadunku biomasy niezbędnej do funkcjonowania i działania systemu zasilania fabryki.

Pracownik na podstawie wcześniej otrzymanych wskazówek monitorowałby także system i dokonywał zmian pomagających udoskonalić proces produkcji.

Od idealnego kandydata oczekujemy przede wszystkim uprawnień oraz doświadczenia w pracy na wózkach widłowych. Preferowane jest posiadanie 2 letniego doświadczenia w pracy na magazynie lub przemysłowej produkcji.

W zamian za wysokie kompetencje Kandydata nasz klient oferuje interesującą i pełną nowych wyzwań pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oprócz tego kandydat otrzyma możliwość pracy w dynamicznym środowisku nowych technologii z branży biopaliw, jak i realny wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl