Podobne oferty pracy

Pracownik produkcji - pakowacz plastikowych pojemników*

Miejsce pracy: Holandia / Tilburg

Obecnie dla naszego klienta znajdującego się  w Tilburgu, będącego producentem plastikowych pojemników poszukujemy pracownika produkcji.

Twoje zadania:

  • pakowanie plastikowych pojemników
  • kontrolę maszyn produkcyjnych
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych pudełek

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie produkcyjne mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku i jest użyta na potrzeby publikacji ogłoszenia na portalu Praca.pl

Poznaj stanowisko: Pakowacz

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl